Repartizarea cursanților înscriși pe centre universitare

Detalii începere curs:

  • Radiologie-Iași
    • Luni, 1 octombrie 2018 ora 10,30
    • Duminică, 14 octombrie 2018 ora 10,30
    • Spitalul "Sf. Spiridon" Iasi, Bd. Independenței nr. 1, Iasi, sectia Radiologie
  • Radiologie-Sibiu
    • Sâmbătă, 6 octombrie 2018, ora 9,00
    • Spitalul Militar de Urgenta "Dr. ALEXANDRU AUGUSTIN", Sibiu B-dul Victoriei 46 parter

NR.
CRT

CENTRUL
UNIVERSITAR

NUME PRENUME

1

Iasi

AFTUDOR-MANOLACHE ARTUR-SILVIU

2

Iasi

AGAVRILOAEI CONSTANTIN-SILVIU

3

Iasi

ALMĂȘANU  FLORIN

4

Iasi

ANDRIȘAN MANUELA-CĂTĂLINA

Iasi

ANGHELUȚĂ MIHAELA

5

Iasi

BLAJ IULIANA

6

Iasi

BLANARIU ROBERT

7

Iasi

BOBÎRNAC IONUȚ ALEXANDRU

8

Iasi

BOTEZATU  IRINA MIHAELA

9

Iasi

BUZILĂ LUCIAN-ALEXANDRU

10

Iasi

CĂRĂUȘU ANDREI

11

Iasi

CHIMIAC PATRICEA BRINDUSA

12

Iasi

CHIRA NICOLETA-LOREDANA

13

Iasi

CHIRU ADRIAN

14

Iasi

COMĂNECI OANA-GEORGIANA

15

Iasi

CORJIN ADINA OANA

16

Iasi

COZACHEVICI CRISTINA-AURICA

17

Iasi

CROITORU SIMONA

18

Iasi

DAVID MARIANA

19

Iasi

DĂILĀ MIHAELA-DENISA

20

Iasi

DESPAN  SIMONA  GEORGIANA

21

Iasi

DOROBĂŢ BOGDAN-MARIAN

22

Iasi

ENE GABRIELA

23

Iasi

FILIMON-GHERASIM MARIA

24

Iasi

FLOREA MIHAIELA

25

Iasi

GRĂDINARU DANIELA

26

Iasi

GRĂDINARU GHEORGHE-CIPRIAN

27

Iasi

HANTĂR CONSTANTIN

28

Iasi

HRECENIUC ANDREI-IONUT

29

Iasi

HURA LAVINIA-MIRELA

30

Iasi

ILCIUC CRISTINA-ANDREEA

31

Iasi

ÎNTUNERIC CARMEN

32

Iasi

LAURIC VASILE

33

Iasi

LEAHU MARANA

34

Iasi

LUPCHIAN LIVIANA

35

Iasi

MACOVEI ANDREI

36

Iasi

MARCOVICI EMILIAN ȘTEFAN

37

Iasi

MARIAN FLORINELA

38

Iasi

MAXIM CRISTINA

39

Iasi

MIRON CARMEN-NELLY

40

Iasi

MIRON CRINA

41

Iasi

MIRON IULIAN

42

Iasi

MUNTEANU GABRIELA

43

Iasi

NĂCUȚĂ MARLENA

44

Iasi

NECHITA BOZIANU COSTINA

45

Iasi

NEGRU-ANA SIRINELA

46

Iasi

NICOLAIOV LAURA VIOLETA

47

Iasi

NICUŢAR RODICA

48

Iasi

NIŢĂ MARIA

49

Iasi

OLTEANU LILIANA

50

Iasi

PÎRJOL ANDREEA

51

Iasi

POIANĂ CLAUDIA-RAMONA

52

Iasi

PRODAN MIHAI

53

Iasi

ROSCA TANIA-GABRIELA

54

Iasi

SĂRBUŞCĂ MIHAELA IRINA

55

Iasi

SOLOVASTRU VASILE-OVIDIU

56

Iasi

STÎNGĂ MAGDALENA

57

Iasi

STOIAN MARIA-ANDREEA

58

Iasi

STOICA GABRIEL

59

Iasi

STRAT ŞTEFAN BOGDAN

60

Iasi

SUBCINSCHI ALEXANDRU

61

Iasi

TĂNASE CAMELIA

62

Iasi

TERTELIU TAMARA-NICOLETA

63

Iasi

TIMOFTI VIORICA

64

Iasi

VASILACHE GHEORGHE

65

Iasi

ZIMŢESCU CULINA

66

Sibiu

ARANYOSI ÁVÉD JÓZSEF

67

Sibiu

BADEA DIANA MARIA

68

Sibiu

BARBU MARIA - BIANCA

69

Sibiu

BĂIAŞU  GEORGIANA

70

Sibiu

BLOTOR MIHAELA

71

Sibiu

BOANCĂ ANDREEA

72

Sibiu

BODÓ LÁSZLÓ

73

Sibiu

BOLDURA LOREDANA

74

Sibiu

CERNAT NICOLAE

75

Sibiu

CÎMPEAN DANA

76

Sibiu

COZMA ADINA-NICOLETA

77

Sibiu

COZMA CRISTINA

78

Sibiu

DEÁK KLÁRA

79

Sibiu

FEDOREANU CORINA

80

Sibiu

GRIGORIE CONSTANTINA LARISA

81

Sibiu

HAŞEGAN DELIA MARIA

82

Sibiu

IONESCU ALEXANDRU-CONSTANTİN

83

Sibiu

IVĂNESCU CORNEL

84

Sibiu

JÁNOS-SZÉLL KINGA-IBOLYA

85

Sibiu

KOVACS BOGDAN-NICOLAE

86

Sibiu

LAZĂR EMILIA-CLAUDIA

87

Sibiu

LĂZĂRESCU ANCA

88

Sibiu

LUCA MONICA

89

Sibiu

MURG CLAUDIA-MIHAELA

90

Sibiu

NAN BOGDAN-ADRIAN

91

Sibiu

NUŢOIU MIHAELA-DIANA

92

Sibiu

OPRICIAN ALEXANDRA CORNELIA

93

Sibiu

PÁL DOMOKOS

94

Sibiu

POP ANDREEA-IOANA

95

Sibiu

POP CARMEN

96

Sibiu

PREDESCU MARI-MANUELA

97

Sibiu

PREOTEASA VENERA

98

Sibiu

PUŞCAŞ DINA MAGDALENA

99

Sibiu

RAŢIU ANA

100

Sibiu

RÓKA ZOLTÁN-LÁSZLÓ

101

Sibiu

RUGU RODICA

102

Sibiu

RUIU ANA-MARIA

103

Sibiu

RUS NICOLETA IOANA

104

Sibiu

RUSALIM ADRIANA

105

Sibiu

SICOE MARIANA

106

Sibiu

SUCIU RAMONA ELENA

107

Sibiu

ȘERBAN GEORGIANA-ROXANA

108

Sibiu

ŞTEFAN EUGENIA

109

Sibiu

TACHE VIORICA-ALIS

110

Sibiu

TILICEA OANA-LAURA

111

Sibiu

TOADER SILVIA

112

Sibiu

TUDORAN ANAMARIA

113

Sibiu

URICANU MARIANA

114

Sibiu

VIDA ALINA MARIA

Ultima modificare: luni, 8 octombrie 2018, 14:22